Beseda BÁRA ENGLISCHOVÁ A JAROSLAV DUŠEK 22. 4. 2024 v 17.30 MÁME PLNO!

BÁRA ENGLISCHOVÁ A JAROSLAV DUŠEK 22. 4. 2024 v 17.30 MÁME PLNO!

Srdečně Vás zveme na druhé komorní setkání s Bárou Englischovou a tentokrát i s hostem Jaroslavem Duškem. Téma bude upřesněno, možná teprve vyplyne z potřeb účastníků.

Bára Englischová je především velmi laskavá bytost. Její profese je certifikovaný kouč a psychoterapeut. Založila program Detoxikuj život a dává k dispozici spoustu videí i návodů, jak měnit situace ve svém životě tak, abychom se cítili radostně a naplněně. Inspiruje jak z neprospěšných situací ven a jak tvořit svůj vlastní život. Bára je také velmi skvělá spisovatelka, napsala knihy pro děti Luna z lůna /3 díly/ a také pro dospělé, např. její poslední kniha se jmenuje Maják v srdci.

Jaroslav Dušek je z mého úhlu pohledu také laskavá a láskyplná bytost, zakladatel divadla Vizita, znamenitý vypravěč a nositel svobody slova a svobodného života. Vzdělaný a moudrý člověk, který inspiruje k návratu a úctě ke všem bytostem, k souladu s přírodou. Jaroslav je rovněž autor či spoluautor knih např. Na žitot se nečeká, Tvarytmy, Ze-mě, První dotyk….a poskytuje na svém youtube kanálu spoustu rozhovorů se zajímavými lidmi a tématy.

Kdy: 22. 4. v 17.30

Kde: Salonek hotelu Flora Olomouc, Krapkova 34

Vstup: 850,- Kč (přihlásit se lze pouze jako náhradník)

Chci se přihlásit na akci


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2024 studiolkm.cz