Přednáška Clemens Kuby v Olomouci! 27. 2. 2020 Přednáška a film "Reinkarnace" a              28. 2.- 1. 3. 2020  2,5 denní seminář s panem Clemensem Kubym Mental healing

Clemens Kuby v Olomouci! 27. 2. 2020 Přednáška a film „Reinkarnace“ a 28. 2.- 1. 3. 2020 2,5 denní seminář s panem Clemensem Kubym Mental healing

PŘEDNÁŠKA A ŽIVÁ BESEDA PANA CLEMENSE KUBYHO – REINKARNACE

Přednáška, živá beseda knihy Žitá reinkarnace, promítání dokumentárního filmu 27. 2. v kině Metropol, autogramiáda

Žitá reinkarnace

Poslední knížka a dokumentární film pana Clemense Kubyho, na kterém pracoval 30 let.

Tento dokumentární film o inkarnaci není ani teorie, ani nějaká mystická víra. Jedná se o natočený dokument, důkaz inkarnace. Ve filmu Žitá reinkarnace a pomocí k tomu paralerně napsané knížky popisuje pan Clemens Kuby nejenom jak nalézt a porozumět signálům inkarnované duše, ale dává také návod, jak si sami moci vědomě plánovat další inkarnaci. Přednáška a diskuze před filmem otevře nový Svět nekonečných možností a vlastní svobodu. Dokumentární film o důkazu inkarnace bude promítaný v originále s českými titulky.

Clemens Kuby

Tvrdit, že se člověk může vyléčit sám a bez léků, je dost odvážné. Německý spisovatel a oceňovaný filmový režisér Clemens Kuby (72) se toho nicméně nebojí a sám je důkazem, že to možné je.

Přes 40 doktorů bylo roku 1981 toho mínění, že pan Clemens Kuby už nikdy nebude chodit. Když pak přes všechno po roce opouštěl nemocnici na vlastních nohou, bylo mu řečeno, že se u něho stalo takzvané spontánní vyléčení.
Poté pan Kuby cestoval 23 let po světě, na všech kontinentech, ve 14 zemích navštěvoval různé šamany, léčitele, guru atd., aby se dopátral toho, jak a proč se spontánní vyléčení stane.

Teprve v roce 2003, když točil film s lékaři (neurology) pochopil, že naše myšlenky a pocity řídí naše tělesné funkce. Z tohoto poznání vznikla Kubyho metoda, kterou od roku 2005 mohl s velkým úspěchem předat už mnoha tisíce lidem.

Cena vstupenky na přednášku, film, besedu: 730,- Kč (možnost zakoupit v kině Metropol nebo ne webu www.kinometropol.cz https://www.kinometropol.cz/klient-323/kino-96/stranka-4374/film-371128

Cena za 2,5 denní ojedinělý seminář v České republice Mental healing s tlumočením 2,5 v Olomouci: 4 470,- Kč. Přihlaste se předem přes přihlašovací formulář nebo emailem dagmar.dosedelova@seznam.cz )

Ukázky, upoutávky Clemens Kuby


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2024 studiolkm.cz