Beseda Jana Barylov - 2021 (4 večery) zoom on-line

Jana Barylov – 2021 (4 večery) zoom on-line

19. 1., 26. 1., 2. 2., 9. 2. 2021

Téma: 9. 2. 2021

  • Krátce k historii dění na naší Planetě (kdo jsou ti, co to všechno plánovali)
  • Můj život v několika Světech 
  • Prostor pro Tvoje přání, co sis přál třeba jako malé dítě a co si přeješ teď nebo chceš vyjít ze situace, která se Ti neustále opakuje 
  • Máš příležitost vyřešit či změnit směr Tady a Teď s podporou těch, co budou potřebovat slyšet právě Tvůj příběh. (Můžeš mít vypnutou kameru, pokud se budeš cítit lépe)
  • Jak mít vztah sám se Sebou

Téma: 2. 2.: Můj život v několika Světech, doprovázej mě do jiných Světů, jiných Dimenzí, jiných způsobů života

  • Magie, energie a tvořivá síla – našeho hlasu, vyslovených nebo zpívaných slov…, rukopisu, kreativního tvoření.
  • Naše schopnost okamžité materializace – z jakých „látek“ jsou tkané naše splněná přání. 

Téma 19. 1.: Jaký úžasný dar to je, žít v tomhle čase…

Po několik tisíciletí se lidstvo nachází v mentálním vězení, které si každý sám pro sebe postavil z falešné víry a různých iluzí, z pocitu strachu, bezmocnosti apod. ….To jsou energetická vězení, které nám brání rozpoznat náš nekonečně mocný potenciál, naše vlohy, síly a moc.

Jednoduše řečeno žijeme v holografickém (paralelním) Univerzu – energetickém vězení, na kterém se po tisíciletí podílíme, a které našimi myšlenkami, pocity a činy, naším způsobem žít, tvoříme.

V této době probíhá poslední fáze procesu zotročení lidí, která má za cíl z nás udělat ovladatelné bioroboty – část člověk, část mechanizmus, kteří nemají už žádnou schopnost myslet, rozhodovat se a tím něco vlastního tvořit.

A teď si představ, jaké změny se budou v Tvém vlastním životě a zároveň na celé planetě dít, když si uvědomíš, že jsi nekonečně mocnější, silnější Tvým, Tobě daným potenciálem, než ti všichni, kteří v současné době o Tobě rozhodují. Co se bude dít, jakmile objevíš způsob, jak lehce lze tvé vězení opustit.

Co budeš dělat jinak, když si uvědomíš, že čekání na záchranu z venku na někoho, na něco Tě jenom v dalším momentu zavede o “ krok dál“ z té hrany propasti, na které svým postojem stojíš?

V našich dalších večerech budeme otvírat ta vězení, ve kterých ještě spousta z nás sedí a doufá a vydáme se vstříc novému Životu plnému krásy, radosti, štěstí, smíchu a lásky.

Jana Barylov

KDY: 19. 1., 26. 1., 2. 2., 9. 2. 2021 vždy v 18.00 link bude zaslán předem na váš email. Prosím přihlaste se přes email nebo registrační formulář Workshop s Janou Barylov.

Příspěvek na 1 večer: 380,- Kč, zvýhodněná cena za všechny 4 večery 1200,- Kč, účet: 1758125012/3030 (jméno, příp.email do poznámky)

Chci se přihlásit na akci (formulář zde)

Zpětné vazby na on-line setkání naleznete na webu v rubrice BLOG.


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2024 studiolkm.cz