Beseda Jana Barylov - workshop ZMĚNA ON-LINE čtvrtek 22. 10. 2020, seminář 23.-24. 10. 2020 bude následovat

Jana Barylov – workshop ZMĚNA ON-LINE čtvrtek 22. 10. 2020, seminář 23.-24. 10. 2020 bude následovat

Situace je nakloněna pouze spojit se on-line, prosím využijme tuto možnost se s Janou spojit, udělat velkou kolektivní práci pro nás a naše blízké.

Některé změny zkrátka neplánujeme a věci jsou neustále v pohybu tak i setkání s Janou Barylov bude trochu jinak a tématicky zase o kus dál.

«My jsme bytosti s úžasnými silami a mocí.
Jsme tvořitelé nejvyšší úrovně.
Nikdy jsme nebyli primitivní, bezmocní a ani nevědomí.
Naše jediná chyba spočívá v tom, že jsme si to před několika tisíci lety nechali namluvit.»

– Jana Barylov –

V současné době probíhá na naší planetě KOLAPS, který tu v předchozích dějinách v takovém rozsahu ještě nebyl. Veškeré systémy, které nás dodnes držely pomocí strachu se bortí. Na druhé straně se lidstvo probouzí z tisíci-letého komatického spánku. Nastal čas, aby si každý co nejdříve uvědomil, jaká je jedinečná mocná bytost, jaké obrovské síly, vlohy a moc v sobě nosí, aby rozpoznal to nevyčerpatelné bohatství, které mu ještě před jeho první inkarnací bylo dáno.

Člověk, který si je vědom toho, kdo je, vědom své moci a síly, který se pohy- buje životem pomocí své Intuice, není více možné ho podmanit, zotročit, nahnat mu strach. Takový člověk žije ve svobodě, harmonii, zdraví, štěstí, bohatství nezávisle na tom, co se kolem něho děje.

V tobě jsou uloženy živé „Mechanismy“, kterými za pomocí tvých myšlenek a pocitů tvoříš vše, pro co se rozhodneš, na co se zaměříš (koncentruješ).

Cílem večerní živé besedy a celodenního semináře je, tyhle „mechanismy“ v tobě rozpoznat, naučit se je ovládat tak, aby pracovaly podle tvých vědo-mých přání, místo podle tvých podvědomých Programů.

https://www.facebook.com/jana.barylov.9/videos/306044240611209

MECHANISMUS VĚDOMÉHO TVOŘENÍ V TOBĚ (WORKSHOP)

Témata:

 • Programy a kódy tvoření v Tobě
 • Jak fungují, jak a čím je aktivuješ?
 • Proč hraje fantazie, obrazová představivost, pocity, klid a ticho v Tobě při tvoření tu hlavní roli?
 • Jak rozeznáš sám pomocí moudrosti dvou slov „ABY“ nebo „PROTOŽE“, jestli tvoříš něco, po čem sám toužíš nebo něco z pocitu povinnosti
 • Jak rozpoznáš, čím Tvoje „TVORBY“ blokuješ
 • Praktická cvičení
 • Otázky – odpovědi

V závěru 15 min. demonstrace síly našich myšlenek….

!!!Workshop 22. 10. 2020 18.00-20.00 hod. (570,-) on-line, cena zůstává stejná, bude navíc o týden později 29. 10. 18.00-20.00 navazující WS. Link a podrobnosti dostanete každý do emailu.

!!!Seminář 23.- 24. 10. 2020 (1760,- Kč) Pátek 18.00-20.00, sobota 18.00-20.00 budou následovat další 2 lekce, upřesníme. Celkem tedy dostanete Seminář 4-5 zoom video lekcí po 2 hodinách, velmi intenzívních a praktických a s Janou i přes zoom živých!.Začátek 23. 10. také v 18.00, pokračovat budeme hned druhý den. Rádi bychom prolomili odkládání, společně to zvládli  přes technologii, která tu pro nás je k dispozici, i když to máme asi všichni raději ‚na živo‘, pojďme se potkat! Podpořit se vzájemně.

Video vzkaz přímo od Jany B…https://www.facebook.com/…671

INTUICE, KUBY metoda a praktická a meditativní cvičení (SEMINÁŘ)

 • Jak rozeznám „Hlas“ intuice od „Hlasu“ racionálního myšlení
 • Důležitost mé fantazie a obrazového vnímání
 • Telepatie – komunikace se vším živým – lidé, zvířata, stromy, rostliny… komunikace s osobami, zvířaty, které v momentu nejsou v materiálním těle, vnímání – přenesení se do situací v minulosti či do pravděpodobné budoucnosti
 • Cestování pomocí vědomí časem a prostorem
 • Porozumění symboliky snů
 • KUBY metoda
 • Vnímání myšlenek druhých…………..prostor pro otázky odpovědi

Chci se přihlásit na akci (formulář zde) do pozn. prosím uveďte zda máte zájem o seminář, besedu či oboje 🙂


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2024 studiolkm.cz