Propojení Krása, která z nás bude vykvétat - kruh ženskosti s Eyerou Flavum

Krása, která z nás bude vykvétat – kruh ženskosti s Eyerou Flavum


„S probuzením jara se probouzí celá Země, probouzíme se i my, ženy, neboť svým ženským principem jsme se Zemí spojeny, jsme dárkyněmi života a forem živých.Tak jako matka Země dává péči všem semínkům, tak toho jsme schopny stejně tak, jako ona. Nyní je čas sadby – svých záměrů a květů, budeme o ně pečovat a nechávat Slunce, aby rozehřálo v nás tento aspekt života, aby nás probouzel, aby nás oživil do plné koncentrace, do plného léta, do Slunovratového dalšího překlopení a o tom si budeme povídat, budeme se načítat a zvědomovat si náš portál ženskosti – lůno.

Budeme se bavit konkrétně o Velikonocích – o znovuzrození, o vajíčkách a o práci se sexuální energií, o tom, jak o sebe pečovat – neboť to bude nyní během jara ta krása, která z nás bude vykvétat a čišet z nás po celé léto až do podzimu, kdy se celá tato naše krásná energie opětovně ztiší.
A tak vás k tomuto sdílení – velkému léčivému kruhu zveme, neboť jsme všechny léčitelky, když se setkáme a bavíme se o věcech posvátných, o posvátnosti v životě a když ji takto tvoříme společně a vnášíme do běžných dní – tak je to také velmi mocným semínkem, které vyžaduje svoji péči.

A ten čas velikonoční nám dává požehnání k tvoření spolu – ke spolutvoření. Tak se na vás těším.
Přineste si s sebou své dobré naladění, své otázky, které mezi sebou ženy v kruhu vždy rozmotávaly.Vezměte si s sebou svoji deku a polštářek pro osobní pohodlí, pohodlné oblečení, v kterém se cítíte Božsky – bílé, červené, modré zelené, jak je vám příjemné, dlouhou sukni nebo šátek – cokoli, v čem se cítíte jako žena při síle. 

Na Zelený čtvrtek na zelené louce v Jurtě se těším
Eyera“

Kde: Jurta při rybníku Poděbrady u Olomouce (parkoviště Lazecká střelnice)

Kdy: 14. 4. 2022 na Zelený čtvrtek v 18:00 h. (předpokládaný konec 21:00)

Cena: 380,- Kč

Chci se přihlásit na akci (formulář zde)


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2024 studiolkm.cz