Propojení Kruh pro dívky 1. 9. 2022 od 16.00 Hněvotín

Kruh pro dívky 1. 9. 2022 od 16.00 Hněvotín

Pořádáme prožitkové setkání pro dívky ve věku 9 – 19 let, kde budeme mluvit o ženství v jeho periodě, o cykličnosti ženy a o tom, jak si vzájemně můžeme poskytnou důvěrné prostředí pro otázky, které se řeší pouze mezi ženami.

Hormonální sféra ženy je tak silná, jak jí dovolíme. Naše perioda je požehnání, cyklus věčnosti, jako ženy rozumíme proudu života. Ať už je ti 9 nebo 19, na svůj menstruační cyklus se teprve chystáš nebo se s ním sžíváš, zveme tě do společného kruhu, kde budeme sdílet posvátnost ženskosti a její síly. Poproste maminky, pokud se chcete zúčastnit, ať vás přivezou na setkání, pokud se nemáte jak dostat, zavolejte nám, pojede určitě jedno auto z Olomouce.

Kdy: 1. září 2022 v 16:00 hodin
Kde: Zahrada Hněvotín 593, Hněvotín u Olomouce
Co s sebou: Pohodlnou sukni nebo šaty, ve kterých se cítíte svobodné, květy do vlasů :), láhev s vodou na pití, příspěvek za prostor a organizaci – výše příspěvku je na vás a dle vašich možností, doporučený je do 200 Kč. Pokud chcete, můžete místo financí přinést jiné dary – plody, med a podobně.

Kruhem bude provázet Eyera, která provedla ženskými kruhy již mnoho dívek i mnoho žen, společně kruh podpoří Dáška a Anička.

Chci se přihlásit na akci (formulář zde)


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2024 studiolkm.cz