Beseda Od stavu "Tonoucí se stébla chytá" ke Kapitánu jachty - opět zoom on-line  s Janou Barylov - ZMĚNA TERMÍNU! Přesouvá se na 30. 3.v 19.00

Od stavu „Tonoucí se stébla chytá“ ke Kapitánu jachty – opět zoom on-line s Janou Barylov – ZMĚNA TERMÍNU! Přesouvá se na 30. 3.v 19.00

V tom nejsilnějším pocitu strachu a bezmocnosti máme právě tu největší sílu a moc se tomu, co nás tak děsí, postavit a přivolat si ty nejgeniálnější řešení.

S lehkým humorem a praktickými příklady k současné situaci, jak proplout v klidu touhle rozbouřenou dobou a nasměrovat si to přímou čarou k „Rajským ostrovům“.

S Janou Barylov spolupracuji již více jak 3 roky, první setkání bylo s panem Clemensem Kubym a od té doby je moje velká přítelkyně, její zoom setkání otevřela oči, srdce mnoha lidem a její slova se nejednou potvrdila v situacích kolem nás. Jana dává odvahu lidem, využívat svou intuici, být si vědom své síly a být tvůrci svého života. Umí se podívat pod půdu i za stěny 🙂 tyto schopnosti také roky využívala ve své profesi jako detective profiler ve Švýcarsku a jako asistentka pana Clemense Kubyho.

Opět prostor i pro dotazy, které lze zaslat předem případně klást v průběhu on-line setkání.

Příspěvek na setkání: 580,- Kč, prosíme předem na č.ú.: 1758125012/3030 (pozn. Jana Barylov)

Kdy: 17. 3. 30. 3. v 19.00 hod. (ZMĚNA TERMÍNU!!!)

Chci se přihlásit na akci (formulář zde)


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2024 studiolkm.cz