Přednáška Worskshop s Janou Barylov /+možnost víkendového semináře/

Worskshop s Janou Barylov /+možnost víkendového semináře/

S Janou Barylov jsme již měli mnohá setkání, např. v únoru 2020 s panem Clemensem Kubym a Kuby methode, dále její vlastní workshop i on-line setkání.

Jana Barylov před 35 lety měla možnost strávit několik týdnů s brazilskými šamany. Získala a naučila se jejich po generace předané vědomosti, praktiky a rituály. Byla svědkem spontátnních uzdravení a jiných „zázraků“. To v ní vzbudilo nesmírnou zvědavost a touhu bádat dál, kdo my lidé opravdu jsme, jaké máme v nás síly a různé mechanismy tvoření. Během dalších desetiletí nasbírala nové zkušenosti nejen jako kouč, ale také při její hlavní práci jako Detektive – profiler (v kriminalistice, dedukce pomocí intuice) a při výuce různých metod výslechů apod.

Tyto různé techniky přizpůsobila pro „Náš civilní svět“, aby bylo každému, kdo má zájem, možné je s lehkostí použít.

Ve 2,5 hodinovém workshopu Vám nejenom přiblížím zážitky a zkušenosti s šamany, ale i různé příhody a poznatky z mé práce jako detektiv-profiler. Vyzkoušíme si prakticky (meditativní cvičení) jaké to je, když se spolupracuje s bytostmi, které nevidíme. Tato cvičení aktivují nejen vaši intuici, ale zároveň odhalují naši snad největší „VLOHU“, kterou máme, která je zároveň prvním směrodatným krokem v našem „Mechanismu tvoření“, a která má ten největší vliv nejenom na náš celkový život, ale je zároveň impulsem pro revitalizaci obnovení, hojení a omlazení našeho materiálního těla.

KDY: 15. 8. 2025 16.30-19.00

KDE: Walfdorská škola, Olomouc, Tomkova

CENA workshop: 820,- Kč /WS + víkednový seminář 4 020,-/

Chci se přihlásit na akci


Bal-con
Balance - connection

PO, Út, Pá 9.30-15.00 / St, Čt. - pro objednané

webdesign 2025 studiolkm.cz